Vesnice Hynkov je součástí obce Příkazy, boužel Příkazy se chovají jako by byly samostatná jednotka a to je velice smutné.
V případě zájmu o spolupráci, či dotazu k blogu kontaktujte administrátora hynkov@gmail.com

Oprava silnice na Hynkově

3. září 2008 v 22:55 | M.P.
Ani nevím, kam to na psat. Konec práznin si zasloužil, po "X" letech opravu komunikace na Hynkově.
Dne 29.8.2008, se konečně obyvatelé Hynkova dočkali a konečně si mohou nechat vyměnit tlumiče a nebo prasklé poloosy.
Otázkou je, jak dlouho taková to "provizórka" vydrží? Ovšem ruzomější by bylo, uvolnit finance na již několik let slibovanou kanalizaci a následovně vyasfaltovat silnici novou a krásnou.
Nebo, že by už zase nezbyly peníze? Nojo já si to neuvědomil, vždyť právě se opravily ty 10-ti cm díry v komunikaci, takže na kanalizaci už nezbylo.
Za to zbylo na novej vydlážděnej chodníček v Příkazích a to je důležité, však HENKOVÁCI si počkaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiřina Jiřina | E-mail | 19. března 2009 v 20:40 | Reagovat

Chtěla bych komentovat tu "opravu" silnice. Podle mě to není žádná oprava, ale jen takové krátké zavření pus většině obyvatelům žijících v Hynkově. A když už jsme u toho, opravy nebyly provedeny v celém hynkově, např. od kulturáku až k hájence po opravě není ani vidu ani slechu a že to ta cesta potřebuje. Chyba je v tom, že jsme závislý na Příkazých, a proto budeme vždycky utírat nos.

2 Admin Admin | 29. března 2009 v 12:54 | Reagovat

Souhlasím s paní Jiřinou. Chudáci obyvatelé Hynkova.

3 Bohumil Bohumil | 6. května 2009 v 18:33 | Reagovat

No hlavně, že Příkazy se chlubí novým chodníčkem. No ještě když pak chytnete do ruky Žudr a tam se dočtete v 8 bodech co všechno se bude v Příkazích dělat a o Hynkově ani zmíňka.
Je to trošku blbý, ale když jsou penízky na álej, nebo na hruštičky, na které bude padat smog s aut, to se nenajdou peníze na tu posranou kanalizaci? No hlavně že jsou peníze na kraviny. No a co takový postřik proti Komárům? Vlastně já zapoměl, v příkazích komáry nemají, tak na co postřik  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama